kategorie

Hostingové a housingové služby

Nabízíme pronájem virtuálních a dedikovaných serverů a služby server housingu. Používáme značkové servery a síťové prvky pro dosažení maximální kvality poskytovaných služeb. Neváhejte se na nás obrátit i s netradičními požadavky, rádi pro Vás zpracujeme individuální nabídku

Housing
Služba server housing zahrnuje pronájem prostoru pro server a nepřetržité vysokorychlostní připojení serveru k síti Internet. Vaše servery jsou umístěny ve speciálních prostorách s ideálními provozními podmínkami. Tím je dosažena maximální dostupnost vašich serverů 24 hodin denně. Server housing je určen firmám i soukromým osobám, které potřebují zajištění spolehlivého provozu svých serverů, jejich ochranu a připojení k páteřní síti internetu.
Virtuální servery
Virtuální servery jsou vhodným řešením pro zákazníky, kterým nestačí sdílený webhosting, či pokud mají v úmyslu provozovat serverové aplikace a nechtějí investovat do vlastního fyzického serveru. Virtuální server Vás neomezuje - dostanete k dispozici běžný operační systém, jehož provoz máte plně pod kontrolou. Virtuální server je samostatný systém běžící na fyzickém hardwaru skutečného serveru, který sdílí fyzické prostředky s ostatními běžícími systémy. Uživatel virtuálního serveru může se serverem pracovat, jako by byl vyhrazen pouze pro něj, ale fakticky jsou HW prostředky sdílené několika uživateli bez známek omezení výkonu.